Kategorijos

Kontaktai
Tel.:+370 674 38444
El.p. zidiniaiplius@gmail.com
UAB "Akmens tiekimas"
Adresas:Šiaures g.8,LT-11101,Vilnius (Naujoji Vilnia)

Oro sklendė su trosu

ORTAKIO SKLĖNDE SU TROSELIŲ  

Su silikonine tarpine

  • Pajungimas: Ø100, Ø125, Ø150mm
  • Ilgis: 170mm
  • Medžiaga: cinkuota plieno skarda
  • Kilmės šalis: Lenkija
  • Troselio ilgis: 1,3 m

 

Smulkiau

30,51 €

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Oro reguliavimo/uždarymo sklendė valdoma nuotoliniu būdu ištraukiant arba sustumiant chromuotą rankenėlę, yra svarbi šildymo židiniais sistemos sudėtinė dalis. Rankenėlę nuo sklendės skiria 1,3m ilgio šarvuotas trosas. Rankenėlė turi ilgą, veržlėmis prisukamą sriegį (3 pav.) tad lengvai tvirtinasi tiek į įvairaus storio konstrukcines plokštes, tiek į apdailos detales. Sklendės pagal sandarumą ir panaudojimą yra trijų tipų: 
Be tarpinės. 
Skirta sureguliuoti oro srautus, arba uždaryti orą į tam tikrą tašką, kada nėra reikalingas sandarumas. Visų rūšių sklendės yra trijų skirtingų diametrų: d/100, d/125 ir d/150mm.
Su gumine tarpine. 
Tai oro padavimo/uždarymo sklendė. Jos dėka galima valdyti iš už pastato ribų paduodamo šviežio oro kiekį tiesiai į židinio degimo kamerą, taip reguliuojant degimo intensyvumą. Sklendė yra sandari, nes turi guminę, sandaraus uždarymo tarpinę. 
Su silikonine tarpine. Sandari židinio šalto oro padavimo sklendė su distancinio valdymo troseliu. Pagaminta iš cinkuotos skardos, turi guminę sandaraus uždarymo tarpinę, chromuoto metalo rankenėlę.

Krepšelis

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti