Kategorijos

Kontaktai
Tel.:+370 674 38444
El.p. zidiniaiplius@gmail.com
UAB "Akmens tiekimas"
Adresas:Šiaures g.8,LT-11101,Vilnius (Naujoji Vilnia)

JUHANA krosnys pajungimas viršuje

Krosnis-JUHANA

Šilumą akumuliuojantis modulinė krosnis JUHANA, prijungimas iš viršaus, su papildoma sklende

Išmatavimai, mm 

  • aukštis - 1750

  • plotis - 798 mm

  • gylis - 585

  • Svoris (kg): 1300 kg.

  • Dūmtraukio skersmuo (mm): 150

Smulkiau

2 955,45 €

Išparduodama Išparduodama!

-15%

3 477,00 €

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Vienintelis akumuliaciniu principu veikiančių krosnių minusas buvo jų iki kelių tonų siekiantis dydis, tačiau šiuo metu yra sukurtų tokių akumuliacinių krosnių, kurios sveria nuo 700 kg iki 2000 kg ir kurios yra tikras išsigelbėjimas mažų erdvių šeimininkams. Dėl savo ypatingos – modulinės termoakumuliacines – sistemos šios krosnys išskiria daug šilumos per ilgesni laika. Paslaptis slypi visame konstruktive , kuris yra surenkamas iš specialiai sumodeliuotų termoakumuliacinių modulių. Būtent šis sprendimas leidžia ugniai tiesiogiai kaitinti kiekvieną karkaso elementą, kuris vėliau vėsdamas spinduliuoja kaitrą į išorę.

Šios modulinės krosnys turi ir kitą pavadinimą – „termoakumuliacinės krosnys iš šamotinio termo betono“ arba „modulines krosnys“, nes  šių krosnių konstruktivo dalys yra pagamintos iš šamoto keramikos, kuri specialiai naudojama krosnims dėl itin aukšto šilumos laidumo ir atsparumo ugniai.  Beje, betono keramika šiose modulinėse akumuliacinėse krosnyse naudoja ne tik vidinėms dalims, bet ir apdailai. Kaip iš betono šamoto keramika, taip ir keramikinės plytelės išoreje, dar labiau sustiprina akumuliaciją krosnyje ir padeda kaupti šilumą, kuri skleidžiasi net kelias paras.

 Taigi, modulinės akumuliacinės krosnys yra ilgai laukta naujiena ir išeitis tiems, kurie ieškojo alternatyvos – stilingo, funkcionalaus ir taupaus šilumos šaltinio namams.

Krepšelis

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti