Kategorijos

Kontaktai
Tel.:+370 620 63063
El.p. zidiniaiplius@gmail.com
UAB "Akmens tiekimas"
Adresas: Arimų g. 18, Vilnius, LT11114

Kaip Pirkti?
Visų pirma užsiregirtruokite.
Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje susiraskite patinkantį daiktą - prekė. Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Smulkiau arba Į krepšelį. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks Prekių krepšelio atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis. Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį Prekių krepšelio simbolį Pirkti. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti). Tada pasirinkite pristatymo adresą. Čia reikės užpildyti formą duomenimis, be kurių negalėtume atgabenti Jums prekių. Mokėtojo adresas ir pristatymo adresas gali skirtis, jei norite padaryti staigmeną draugui/ei arba pirkti prekes įmonės vardu, šiame puslapyje tokia galimybė Jums irgi bus suteikta. Nepamirškite palikti mums komentarą apie jūsų užsakymą. Toliau spauskite mygtuką Toliau ir pirmiausiai perskaitykite "Paslaugos sąlygos ir teikimo taisyklės". Uždėkite varnelę prie Aš besąlygiškai SUTINKU su paslaugos sąlygomis ir teikimo taisyklėmis., tada pasirinkite pristatymo metodą ir spauskite Toliau. Pasirinkite mokėjimo būdą:
1. Mokėti banko pavedimu ( Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.)
Daugiau apie tai skyriuje: Atsiskaitymas už prekės.
Asmens duomenų apsauga
Pirkėjas, norėdamas užsisakyti prekių internetinėje parduotuvėjezidiniaiplius.lt, turi užsiregistruoti šioje internetinėje svetainėje, įvesdamas savo registracijos vardą ir slaptažodį. Pirkėjas patvirtindamas šias taisykles sutinka, jog jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu bus siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti, bei sutinka, kad jo nurodyti elektroninio pašto adresas ir telefono numeris būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, iš savo registracijos formoje nurodyto elektroninio pašto adreso išsiųsdamas pranešimą adresu: zidiniaiplius@gmail.com
Pirkėjas užsakydamas prekes, turi nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę; prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Pardavėjas patvirtina, jog šie duomenys bus išimtinai naudojami prekių pardavimo elektroninėje parduotuvėje zidiniaiplius.lt ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.
Pardavėjo darbuotojui pateiktas Pirkėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jame esantys Pirkėjo duomenys naudojami tik tinkamam asmens tapatybės identifikavimui.
Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje susiraskite patinkantį daiktą - prekė. Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Smulkiau arba Į krepšelį. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks Prekių krepšelio atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis. Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį Prekių krepšelio simbolį Pirkti. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti). Tada pasirinkite pristatymo adresą. Čia reikės užpildyti formą duomenimis, be kurių negalėtume atgabenti Jums prekių. Mokėtojo adresas ir pristatymo adresas gali skirtis, jei norite padaryti staigmeną draugui/ei arba pirkti prekes įmonės vardu, šiame puslapyje tokia galimybė Jums irgi bus suteikta. Nepamirškite palikti mums komentarą apie jūsų užsakymą. Toliau spauskite mygtuką Toliau ir pirmiausiai perskaitykite "Paslaugos sąlygos ir teikimo taisyklės". Uždėkite varnelę prie Aš besąlygiškai SUTINKU su paslaugos sąlygomis ir teikimo taisyklėmis., tada pasirinkite pristatymo metodą ir spauskite Toliau. Pasirinkite mokėjimo būdą. Pasirinkę reikiamą būdą:
1. Apmokėjimas grynais pristatymo metu (Pirkinių suma neturi viršyti 1000Lt)
2. Mokėti banko pavedimu ( Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.)
3. Mokėti pasinaudojant mokėjimai.lt sistema (Yra saugiausias būdas atlikti mokėjimus)
Patvirtinkite užsakymą ir būsite nukreiptas atlikti mokėjimo į savo saugų banko serverį. 
Daugiau apie tai skyriuje:Atsiskaitymas už prekės.
 asmens duomenų apsauga
Pirkėjas, norėdamas užsisakyti prekių internetinėje parduotuvėje e-zidiniai.lt, turi užsiregistruoti šioje internetinėje svetainėje, įvesdamas savo registracijos vardą ir slaptažodį. Pirkėjas patvirtindamas šias taisykles sutinka, jog jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu bus siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti, bei sutinka, kad jo nurodyti elektroninio pašto adresas ir telefono numeris būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, iš savo registracijos formoje nurodyto elektroninio pašto adreso išsiųsdamas pranešimą adresu info@e-zidiniai.lt
Pirkėjas užsakydamas prekes, turi nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę; prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Pardavėjas patvirtina, jog šie duomenys bus išimtinai naudojami prekių pardavimo elektroninėje parduotuvėje e-zidiniai.lt ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.
Pardavėjo darbuotojui pateiktas Pirkėjo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jame esantys Pirkėjo duomenys naudojami tik tinkamam asmens tapatybės identifikavimui

Krepšelis

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti