Kategorijos

Kontaktai
Tel.:+370 620 63063
El.p. zidiniaiplius@gmail.com
UAB "Akmens tiekimas"
Adresas: Arimų g. 18, Vilnius, LT11114

Akumuliacinės plokštės 1200x500x25mm

AKUMULIACINĖ PLOKŠTE-1200x500x25 mm

  • svorys-34 kg
  • Tai ypatingai efektyvi termo akumuliacinė , didelės šiluminės talpos plokštė.
  • Termo akumuliacines  plokštes montuojamos aplink veikiantį židinio ugniakurą.
  • Termo akumuliaciniu ploksčių tankis yra 2600kg/m3, specifinė šiluminė talpa 1kJ/ (kg*K), leidžia sukaupti daug šilumos ir ją nauduoti kai jau nekurenamas židinys daugiau kaip 6 val. 

Smulkiau

57,00 €

Išparduodama Išparduodama!

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Daugiau nei 90proc. Lietuvoje pastatomų židinių yra iš konstrukcinių – izoliacinių medžiagų. Mes Jums norime pristatyti galimybę turėti šildantį židinį, sumontuotą iš šilumą kaupiančių termo akumuliacinių plokščių . Tokia židinio konstrukcija yra labai pranaši, nes šiluma sklinda ne tik nuo degančio ugniakuro stiklo bei grotelių, tačiau šyla praktiškai visa židinio konstrukcija. Naujos kartos termo akumuliacinių plokščių, pagamintų iš aukštai temperatūrai atsparios, didelio tankio ir šiluminės talpos betono šamoto keramikos plokščių patogumas ir tuo pačiu pranašumas yra tai, kad jas galima montuoti praktiškai su bet kokio gamintojo ugniakuru, tiek pagamintu iš ketaus, tiek ir iš plieno. Iš termo akumuliacinių plokščių sumontuota karščio kaupimo kamera gali būti ne tik apie židinio ugniakurą. Tinkamai parinkus židinio ugniakurą ir atlikus skaičiavimus galima įrengti uždaras „hipokausto“ sistemas ir šildyti ne tik už sienos, bet net ir kitame aukšte esančius kambarius  Šildomas sieneles iš termo akumuliacinių plokščių galima sumontuoti labai kompaktiškai, pavyzdžiui sumontuoti galinę židinio sienelę sienų pertvaroje. Tokiu būdu turėtumėte dviejų atskirų patalpų šildymą vienu metu. Židinys, sumontuotas iš akumuliacinių plokščių išoriškai nei pagal gabaritus, dizainą ar kitus parametrus gali niekuo neišsiskirti iš kitų židinių. Skirtumas tik tame, kad sumontuota konstrukcija skleis malonią šilumą. Termo akumuliacinių plokščių sujungimui tarpusavyje yra gaminamas specialiai tam sukurtas greitai stingstantis ir didelį stiprį pasiekiantis klijai . Prieš tinkavimą, išorinis paviršius padengiamas specialiu armavimo tinkleliu ir plokštės nutinkuojamos tinku. Ant termo akumuliacinių plokščių taip pat galima klijuoti koklius, keramines arba akmens masės plyteles. Pagrindinis skirtumas yra tai, jog tai šildantis židinys, kuris kaupia ir praleidžia šilumą. Šiluma ateina palaipsniui. Ir tai nėra agresyvi karšto oro banga. Tai švelni, sveika, lėtai sklindanti šilto oro masė, kuri nedegina deguonies ir nesukelia diskomforto. Plokštės gaminamos kelių skirtingų dydžių. Lygiu bei specialiai tinkavimui suformuotu paviršiumi. Agresyviose židinio vietose (virš ugniakuro, horizontali viršutinė lentynėlė) plokštes būtina sudvigubinti arba papildomai izoliuoti izoliacine plokšte Silca. 

Norint padidinti židinio efektyvumą prailginant akumuliacinį šildymo laiką, židinio karščio kameroje siūlome židinio ugniakurą jungti per TERMO AKUMULIACINIUS MODULIUS.

Iš termo akumuliacinių plokščių suformuotame apvalkale juda karštas oras. Tokiu būdu, plonos 2,5 cm storio sienelės užtikrina greitą ir tolygiai skleidžiamą šilumą .Naujausios kartos plokštės, pagamintos iš aukštai temperatūrai atsparios, didelio tankio ir šiluminės talpos betono šamoto keramikos. Pasižymi labai dideliu šilumos laidumu ir akumuliavimu.Židinį galima daug greičiau sumontuoti, kadangi nereikalingos izoliacinės medžiagos (akmens vatos arba kalcio silikato plokštės)

Krepšelis

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti