Kategorijos

Kontaktai
Tel.:+370 620 63063
El.p. zidiniaiplius@gmail.com
UAB "Akmens tiekimas"
Adresas: Arimų g. 18, Vilnius, LT11114

BRASECO K1 A su dūmų kanalų moduliais

Galingumas  19 kW
Dūmtraukio diametras mm  200 /180
Svoris kg  295
Išmatavimai mm   A 1050(1080) x P 950 x G 493
Židinio remas išmatavimai mm  P 950 x A435
Akumuliaciniu moduliu lesitinas svoris kg  iki 375

Smulkiau

1 955,00 €

Sumažinta kaina!

-15%

2 300,00 €

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Ugniakuras su šilumą kaupiančiais akumuliaciniais dūmų kanalų moduliais

Šildymo sistemų konstruktoriai ir montuotojai nuolat tobulina svarbaus šildymo sektoriaus segmento – židinių, krosnelių ir ugniakurų sistemų efektyvumą. Šioje srityje ypač svarbios dvi savybės – židinių estetinis vaizdas ir kuo efektyvesnis šilumos atidavimas patalpoms. Šiuo metu individualiame name galima statyti itin efektyvų židinį- krosnį, kuriame šiluma ilgą laiką išlieka akumuliaciniuose blokeliuose. Tai originalus, tačiau paprastas sprendimas, padėsiantis sutaupyti lėšų, komplektuojant namo šildymo sistemą, ir šilumos šaltuoju metų laiku.
 
Nauja – tai seniai pamiršta sena
Židinių įrengimo specialistai dažnai pastebi, kad šiuo metu populiarių kapsulinių židinių naudingumo koeficientas pakankamai mažas, nes didelis kiekis karščio tiesiog iškeliauja per kaminą. Šioje vietoje galima pasiūlyti daug racionalių sprendimų – įrengti šilumą akumuliuojantį karkasą, sumontuoti dūmų ekonomaizerį, šildytis karštu oru ir dar daug kitų patobulinimų. Tačiau prisiminę ir pritaikę patarlę „nauja – tai seniai pamiršta sena“, šildymo sistemų konstruktoriai pasiūlė paprastą židinių statybos sprendimą – kokybišką židinio kapsulę derinti su akumuliaciniais segmentais. Tokiu būdu, paprastos konstrukcijos, greit sumontuojamas židinys pasižymės ypač aukštu ekonominiu efektu.
 
Išnaudota šilumą kaupiančių segmentų savybės
Pagrindinis akumuliacinio židinio revoliucinės idėjos elementas yra standartiniai moduliai, kuriuos sujungus vieną su kitu yra suformuojami židinio kanalai. Šilumą akumuliuojančių segmentų, kitaip modulių, gamybai naudojama medžiaga - akubetonas, savo sudėtyje turintis šamoto, keramikos dalelių, geležies ir mangano metalų. Paprasto šamoto tankis yra apie 2 kg/kub. dm, tuo tarpu akumuliacinių modulių tankis yra 2,85 kg/kub.dm.  Iš jo pagaminti labai patvarūs, kompaktinių dydžių akumuliaciniai moduliai geriau nei paprasto šamoto blokeliai išsaugo šilumą. Gaminiai iš akumuliacinio šamoto betono pasižymi aukštu šilumos laidumu, tvirtumu veikiant aukštai ugnies temperatūrai. Taigi, patalpose naudojantis akumuliaciniais židiniais, nedidinant kuro sąnaudų galima kaupti ir ilgą laiką akumuliuoti šilumą. Lietuvos rinkoje naudojami akumuliaciniai segmentai, kurių matmenys – 28x28cm (43 kg) ir 25x25 cm (25 kg).
 
Aukštas židinio naudingumo koeficientas
Iš keramikinių akumuliacinių modulių mūrijami kanalai, kurie prailgina dūmų kelią nuo ugniakuro iki dūmtraukio. Židinio pakuroje temperatūra pakyla iki 1000 laipsnių karščio temperatūros. Keliaudamas modulių kanalais, dūmas atvėsta ir į dūmtraukį paduodamas vos 150 laipsnių šilumos oras. Išskirtiniais atvejais galima pasiekti net iki 92 proc. naudingumo koeficientą. Malkos visiškai sudega pakuroje, todėl susidaro nedidelis kiekis pelenų. Kadangi tokių židinių naudingumo koeficientas yra labai aukštas, tai leidžia šildyti visą namą be papildomų šildymo įrenginių. Taigi, daugiau šilumos namuose ir mažiau dūmų aplinkoje!
 
Ugniakuro konstrukcinės ypatybės
Židinys statomas ant reguliuojamų kojelių virš betono masyvaus pagrindo. Pagrindinio šios konstrukcijos židinio detalė yra masyvi kapsulė, gaminama iš ketaus. Ant sienelių montuojamos akubetoninės plokštės. Konstrukcijoje numatytos tiek vidinės, tiek išorinės akumuliacinio šamoto plokštės. Židinio degimo kameroje vyksta antrinis degimas – tai paremta priešpriešinės oro srovės ir dvigubo degimo principu. Pakuroje malkos ir anglys visiškai sudega iki nedidelio pelenų kiekio. Šildymo įrenginyje smalkės ?? sudeginamos iki anglies dioksido ??2.
Kaip ir visuose šiuolaikiniuose židiniuose, šiame akumuliaciniame židinyje naudojamas dvigubo stiklo durelės, numatyta švaraus stiklo sistema, oras į degimo kamerą paduodamas iš lauko.
 
Židinys – tiek klasikinės, tiek modernios išvaizdos
Šie židiniai dar vadinami židiniais - krosnimis, nes juose puikiai dera estetinės židinio bei šiltos krosnies savybės. Tačiau šiuo atveju galima sutaupyti naudingo patalpos ploto, esant aukštam šilumos efektyvumui. Akumuliacinio ugniakuro aukštis su trijų aukštų segmentais yra apie 280 cm, o plotis yra vos 60 cm. Galima suformuoti 2 arba 4 kanalų židinius-krosnis, kuriuose bus sumontuoti nuo 6 iki 12 akumuliacinių modulių.
Ypač patogu židinį – krosnį jungti prie dūmtraukio. Specialios akubetono blokelio konstrukcijos dėka dūmtraukį galima pajungti iš visų pusių – kairės, dešinės, o taip pat ir nuo galinės sienelės. Galutinė židinio išvaizdą galima formuoti kuo įvairiausiomis apdailos medžiagomis.

Produkto aprašymas: Revoliucinė naujiena židinių rinkoje - ugniakuras su šilumą kaupiančiais akumuliaciniais moduliais!!!

Šildymo sistemų konstruktoriai ir montuotojai nuolat tobulina svarbaus šildymo sektoriaus segmento – židinių, krosnelių ir ugniakurų sistemų efektyvumą. Šioje srityje ypač svarbios dvi savybės – židinių estetinis vaizdas ir kuo efektyvesnis šilumos atidavimas patalpoms. Šiuo metu individualiame name galima statyti itin efektyvų židinį- krosnį, kuriame šiluma ilgą laiką išlieka akumuliaciniuose blokeliuose. Tai originalus, tačiau paprastas sprendimas, padėsiantis sutaupyti lėšų, komplektuojant namo šildymo sistemą, ir šildymą šaltuoju metų laiku.

Pagrindinis akumuliacinio židinio revoliucinės idėjos elementas yra akumuliaciniai moduliai, kuriuos sujungus vieną su kitu yra suformuojami židinio kanalai. Šilumą akumuliuojančių modulių, gamybai naudojama medžiaga - akubetonas, savo sudėtyje turintis šamoto, keramikos dalelių, geležies ir mangano metalų. Paprasto šamoto tankis yra apie 2 kg/kub. dm, tuo tarpu akumuliacinių modulių tankis yra 2,85 kg/kub.dm. Iš jo pagaminti labai patvarūs, kompaktinių dydžių akumuliaciniai moduliai geriau nei paprasto šamoto blokeliai išsaugo šilumą. Gaminiai iš akumuliacinio šamoto betono pasižymi aukštu šilumos laidumu, tvirtumu veikiant aukštai ugnies temperatūrai. Taigi, patalpose naudojantis akumuliaciniais židiniais, nedidinant kuro sąnaudų galima kaupti ir ilgą laiką akumuliuoti šilumą.

Aukštas židinio naudingumo koeficientas

Iš akumuliacinių modulių sumontuoti kanalai prailgina dūmų kelią nuo ugniakuro iki dūmtraukio. Židinio pakuroje temperatūra pakyla iki 1000 laipsnių karščio. Keliaudamas modulių kanalais, dūmas atvėsta ir į dūmtraukį paduodamas vos 150-200 laipsnių šilumos. Išskirtiniais atvejais galima pasiekti net iki 92 proc. naudingumo koeficientą. Malkos visiškai sudega pakuroje, todėl susidaro nedidelis kiekis pelenų. Kadangi tokių židinių naudingumo koeficientas yra labai aukštas, tai leidžia šildyti visą namą be papildomų šildymo įrenginių. Taigi, daugiau šilumos namuose ir mažiau dūmų aplinkoje!

Ugniakuro konstrukcinės ypatybės

Židinys statomas ant reguliuojamų kojelių virš betono masyvaus pagrindo. Pagrindinio šios konstrukcijos židinio detalė yra masyvi kapsulė, gaminama iš ketaus. Ant sienelių montuojamos akubetoninės plokštės. Konstrukcijoje numatytos tiek vidinės, tiek išorinės akumuliacinio šamoto plokštės. Židinio degimo kameroje vyksta antrinis degimas – tai paremta priešpriešinės oro srovės ir dvigubo degimo principu. Pakuroje malkos ir anglys visiškai sudega iki nedidelio pelenų kiekio. Šildymo įrenginyje smalkės sudeginamos iki anglies dioksido.

Kaip ir visuose šiuolaikiniuose židiniuose, šiame akumuliaciniame židinyje naudojamos dvigubo stiklo durelės, numatyta švaraus stiklo sistema, oras į degimo kamerą paduodamas iš lauko. Tokie židiniai dar vadinami židiniais - krosnimis, nes juose puikiai dera estetinės židinio bei šiltos krosnies savybės. Tačiau šiuo atveju galima sutaupyti naudingo patalpos ploto, esant aukštam šilumos efektyvumui. Akumuliacinio ugniakuro aukštis su trijų aukštų segmentais yra apie 280 cm, o plotis yra vos 50 - 60 cm. Galima suformuoti 2 arba 4 kanalų židinius-krosnis, kuriuose bus sumontuoti nuo 6 iki 12 akumuliacinių modulių.
Ypač patogu židinį – krosnį jungti prie dūmtraukio. Specialios akubetono blokelio konstrukcijos dėka dūmtraukį galima pajungti iš visų pusių – kairės, dešinės, o taip pat ir nuo galinės sienelės. Galutinę židinio išvaizdą galima formuoti kuo įvairiausiomis apdailos medžiagomis. 
 

Krepšelis

Nėra prekių

0,00 € Pristatymas
0,00 € Viso

Krepšelis Pirkti